Posts Tagged ‘Vrasjet’


Shuhet një familje në Blinisht, fqinji i vrau pas grindjes së çastit

LEZHE- Shuhet një familje në fshatin Bilnisht të Lezhës. Tre pjesëtarë të një familjeje, përkatësisht nëna, babai dhe djali i tyre, janë gjendur pa jetë disa metra larg banesës së tyre. Policia shprehet se autori i dyshuar për këtë vrasje të tre-fishtë është fqinji i viktimave, Kastriot Zhupa i cili është shpallur në kërkim. Blutë […]

Read More...