Posts Tagged ‘Polica e Korçës’


Masakra në Korçë, policia jep detajet e ngjarjes

Zbardhet vrajsa e trefishte e ndodhur mbremjen e djeshme ne qytetin e Korces. Sipas bluve te qytetit Korcar, kjo ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme, rreth ores 19:30, ku shtetasi Viktor Rozani qellon per vdekje te dashuren e vet dhe partnerin e saj dhe pasi ka telefonuar policine per krimin e sapo kryer […]

Read More...