Posts Tagged ‘LEZHE’


Lezhë, vrasje për hakmarrje

vrasje-lezhe

Shtetasi i identifikuar si Ludovik Ujka prej fshatit Tale te Lezhes eshte vrare me arme zjarri gjate oreve te pasdites te se premtes, nje ngjarje kjo qe ka tronditur te gjithe banoret e zones. Pas kesaj ndodhie menjehere ne vendngjarje jane paraqitur forcat e policise te cilet kane filluar hetimet per kapjen dhe arrestimin e […]

Read More...

Shuhet një familje në Blinisht, fqinji i vrau pas grindjes së çastit

LEZHE- Shuhet një familje në fshatin Bilnisht të Lezhës. Tre pjesëtarë të një familjeje, përkatësisht nëna, babai dhe djali i tyre, janë gjendur pa jetë disa metra larg banesës së tyre. Policia shprehet se autori i dyshuar për këtë vrasje të tre-fishtë është fqinji i viktimave, Kastriot Zhupa i cili është shpallur në kërkim. Blutë […]

Read More...