BIG BROTHER ALBANIA 7 LIVE

Per te pare live BIG BROTHER ALBANIA 7 VAZHDONI KETU!

The biggest Tv Shows in Top Channel Albania, is going to start very soon. Yes we are talking about Big Brother Albania 7 Live and the event it will start in a few days and all Big Brother fans have the opportunity to watch live 24 hours Big Brother Albania right here on Lajmet e Fundit.

Just like every year our website once more have the rights to transform online for all visitors the biggest Tv events that every year it is watched by millions of Albanians world wide and till now its one of the biggest event loved by every single Albanian.

Big Brother it first started in UK England then it sprayed out in every country in the world and its watched worldwide mostly by everyone. This year in Albania is the seventh year that Big Brother organizes the event and Top Channel has all the exclusive rights. Lajmet e Fundit once more for all of you will have all the exclusive rights to transform it here live for all the Big Brother lovers.

So don’t waste anytime give us some thumbs up and enjoy watching Big Brother Albania 7 live right here. We also will give you some other information about Big Brother daily in a written way and will inform you all with the lasted news of Big Brother Albania 7 right here! Once more enjoy from Lajmet e Fundit Team.


35 Responses to “BIG BROTHER ALBANIA 7 LIVE”

 1. denisa says:

  pa liam nuk ka kuptim bgb

 2. sabinacurri says:

  neda ku big brother kot fare

 3. sabinacurri says:

  njeri inteltual me parime s akeq qe nuk e fitoi

 4. eri says:

  liami do fitoj

 5. maliquji says:

  meti mir takan ba valla

 6. maliquji says:

  e ki lyp
  pis
  si
  ke
  shku
  ki
  dal
  me
  femen
  tane

 7. maliquji says:

  meti

 8. AGNESA says:

  Unë mendoj se do ë fitoj LIAMI

 9. AGNESA says:

  SEPSEESHTE KONKURENT I FORT

 10. lediona says:

  arbri ose liami fitues

 11. antonella says:

  franceska ose ermali e meriton cmimin

 12. lona says:

  liami fiton bb5

 13. arjana says:

  do te dale genta se eshte kurv

 14. vanesa says:

  Nuk eshte Kurv genta pse ka rene ne dashuri me nje idiot qe ja publikon fotot qe ai vet garant e ka fotografu////////// SIPAS Mendimit tim Pikerisht GEnta duhet te fitoj dhe ne si femra duhet ta perkrahim ate , sepse ka pesu nga ish i dahsuri i saj , ne ekte rast genta eshte e pafajshme…….. Genta je shume e mire pavaresisht FItore GENTa e meriton

 15. ari says:

  del genta mroe :D

 16. elda says:

  liami eshte 1 i bb5 ai do ta fitoje

 17. elda says:

  genta meritonte te dilte shum kohe me pare

 18. elda says:

  ermali dhe franceska si cift jan kot fare

 19. elda says:

  erioni i tates dhe genta jane te tepert tani

 20. elda says:

  arbri ishte romantik ne vargjet kushtuar gertes

 21. elda says:

  gerta dhe dritani nuk meritonin te dilnin

 22. emi says:

  genta eshte shum e mire por ermali duet ta fitoj

 23. emi says:

  franci duet te dale

 24. emi says:

  liami ekishte ak ate qe i tha edgari i tille eshte

 25. Londonasi says:

  Liami shume pis,njeri me shume fytyra,ky per lek e shet bythen.

 26. biondina says:

  ARBERI FITUES
  VETEM NESE VLLAI I MADH BEN PADREJTSI KESAJ HERE
  ARBERI MERITON FITOREN

 27. biondina says:

  ARBER TE UROJ FAT
  KE QEN MA I MIRI
  TE UROJ QMIMIN E MADH
  SE MERITON ME TE VERTET

 28. biondina says:

  FORCA ARBER JE MA I MIRI

 29. tina says:

  sii e ndaan arberin nga gennta deshiiroooj qe ket jav te del franceska:@

 30. tina says:

  me falni gerta

 31. egi says:

  pse shqiptaret pelqejne gjithmone tipat mashtrus dhe intigante si puna e liamit ,prandaj sbehemi ne ,ne zgjedhim ata qe genjejne me shume dhe jo ata qe dine me shume dhe kane njefare morali

 32. maria says:

  do fitoje genta eshte me me e mira genta genta do bej tifo per ty

 33. nexhi says:

  Gjate bisedes se si do i shpenzonin leket nese i fitojne, Franceska eshte sille shume keq kur bisede e siper pyeti Arberin ; a nuk do investosh ne zgjatjen e gjymtyrve??

 34. franko says:

  ermaliiiiiiiiii franciiiiiiiiiiiii

Leave a Reply